Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové E-shop kynychova-shop.cz
Šestý ročník charitativního projektu Hanky Kynychové odstartoval Pavel Zedníček
Šestý ročník charitativního projektu Hanky Kynychové odstartoval Pavel ZedníčekLetošní prázdniny věnovala cvičitelka Hanka Kynychová už šestému ročníku charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou pro děti z dětských domovů z celé republiky. Soustředění několika stovek účastníků z 20 přihlášených domovů se tentokrát odehrávalo v centru Prahy a v rámci těchto soustředění se uskutečnilo také setkání dětí s několika jejich patrony z řad známých tváří. Ty by své měly svěřence doprovodit až do listopadového celorepublikového finále.

Letos se mezi osobnostmi, podporujícími projekt, objevil například i herec Pavel Zedníček, který se jako správný Valach ujal dětí z dětského domova ve Vizovicích. Na akci v Tyršově domě dorazil i se svou partnerkou moderátorkou Hankou Kousalovou. Ta si vybrala partu dětí z Ústí nad Labem - Severní Terasa a z odpoledne, ve kterém děti patronům předváděly, co se zatím naučily v kategoriích jako je aerobic, MTV dance, zumba, street dance či muzikál, byla upřímně nadšená. Pavel Zedniček se aktivně zapojil i do tance, když se nechal strhnout latinskoamerickými rytmy. S malými dětmi si pak i zašermoval v rámci choreografie na téma piráti a dokonce jim i radil, jak na to.

Dalšími patrony se stali zpěváci z pohádkového muzikálu Kapka medu pro Verunku, kteří si kromě několika písniček z projektu, jenž má premiéru už v polovině září v divadle Hybernia, s dětmi také zatancovali nebo se s nimi prošli po „mole" v rámci módní přehlídky podzimní kolekce značky Madonna. Felix Slováček ml., Genny Ciatti, František Pytloun a Petr Kutheil se zároveň stali patrony domovů z Litoměřic, Plesné, Senožat a Krásné Lípy. Míša Nosková, která spolu s Albínem Balátem z Dětského domova Staňkov zazpívala i jednu písničku z muzikálu, je i letos lektorkou kategorie muzikál. Děti a hosté také ocenili vystoupení Felixe Slováčka ml., který skvěle zahrál na altsaxofon.

 

Moderátorkou akce se už tradičně stala Markéta Mayerová, která se ujala dětí z Dětského domova Staňkov, a do projektu se letos zapojil také starosta Prahy 1 Ing. Oldřich Lomecký, který je zároveň také 1. místostarostou české obce sokolské. Dětem tak umožnil trénovat v sokolském Tyršově domě na pražském Újezdě a zajistil pro ně také zajímavý doprovodný program. Děti byly navíc ubytovány v hotelu Evropa přímo na Václavském náměstí, a tak si Prahu opravdu užily. Trénovat budou pod dohledem Hanky Kynychové a jejích lektorů až do podzimu, kdy se v polovině listopadu utkají ti nejlepší ve finálovém klání.

 

Děkujeme partnerům, kterými jsou: Centrum pro regionální rozvoj ČR, Praha 1 - pan starosta Ing. Oldřich Lomecký, Hotel Evropa - pan ředitel Petr Žádník, SodaStream - pitný režim, Česká obec sokolská, Velux, Madonna, Pompo, Pražské Benátky, Martin tour a  Fotostudio Michaela Antůšková.

 

Fotky z akce si můžete prohlédnout v GALERII.

 


Šestý ročník charitativního projektu Hanky Kynychové odstartoval Pavel Zedníček
 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové E-shop kynychova-shop.cz