collalloc-banner-01.gif


Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové E-shop kynychova-shop.cz
Oslavy třetího adventu v Uherském Ostrohu: cvičení, kultura a radost v dětských očích
13. 12. 2010 (Uherský Ostroh) Třetí adventní víkend patřil v Uherském Ostrohu charitativním akcím, které měly společného jmenovatele - známou cvičitelku Hanku Kynychovou. V průběhu sobotního dopoledne si s Hankou přišla zacvičit tamější široká veřejnost, sobotní večer pak patřil dětem z Dětského domova Uherský Ostroh, pro něž byl uspořádán adventní charitativní koncert.


„Hned po velkém charitativním koncertě, který jsem se rozhodla uspořádat v Praze na podporu mého občanského sdružení Dětské domovy v pohybu, jsem věděla, že mě pořádání charitativních koncertů baví natolik, že to nebyl můj poslední, „ vysvětluje Hanka Kynychová, předsedkyně sdružení Dětské domovy v pohybu, jak vznikl její nápad pořádat v rámci aktivit jejího sdružení i koncerty. „Předvánoční čas se mi zdál natolik ideální, protože věřím, že všichni chceme v tomto nostalgickém čas udělat nějaký dobrý skutek. Ani tady v Uherském Ostrohu mě lidé nezklamali a pro zdejší dětský domov se nám podařilo vybrat částku šest tisíc korun", dodává Hanka Kynychová, která je také autorka úspěšného charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou.

Poslední adventní charitativní koncert v Uherském Ostrohu byl zároveň spojen s aktivně stráveným dopolednem. Místní dámy si s Hankou zacvičily Zumbu a Břišní pekáč. Během dopoledního programu si většina z nich zakoupila lísky do tomboly, jejichž výtěžek byl věnován dětskému domovu, stejně tak jako výtěžek ze vstupného na večerní koncert. Na koncertu vystoupili finalisté talentových soutěží jako Madalena Joao, David Gránský, Kristýna Šebíková či Tereza Zelníčková. Celým večer příjemně provázela moderátorka Markéta Mayerová.

Celý sobotní den probíhal díky podpoře místostarosty Uherského Ostrohu pana Ivana Klaudy, firmy Natura Hustopeče a samozřejmě díky všem účinkujícím, kteří vystoupili bez nároku na honorář.

Zdroj: RHA


 
Fitness club Hanky Kynychové Hejbej se TV Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové E-shop kynychova-shop.cz